ОЛЕКСАНДРА ВАСИЛЕНКА, пілота, який загинув у місті БРОВАРИ, поховали сьогодні в СУМАХ

Жахлива трагедія у Броварах забрала життя сумчанина Олександра Василенка.

Сьогодні, 21 січня 2023 року, сумчани провели його в останню путь.

Олександр Василенко був родом із Луганської області, а жив у Сумах.

Він був командиром гелікоптера – інструктором авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах, працював у Ніжинському спеціальному авіаційному загоні ДСНС.

Під час авіакатастрофи Олександр Василенко перебував на борту гелікоптера…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9683-eduard-pinchuk-dyrektor-ku-sor-sumskyi-oblasnyi-tsentr-vidpochynku-ozdorovlennia-turyzmu-ta-vpv-kiborh-heroi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.