Рашисти сьогодні з мінометів ударили по селу на СУМЩИНІ: поранено 17-річного хлопця у будинку, який відновленню не підлягає, пошкоджено близько 10 сусідніх осель, електролінії, вбито корову та маленьке теля…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«На фото - будинок, точніше те, що від нього лишилося, у селі Студенок Есманьської громади. Сюди прилетіла російська міна.

Всередині був 17-річний хлопець. Дивом вижив, але отримав численні осколкові поранення та контузію. Зараз юнак в лікарні - його життю вже нічого не загрожує.

Будинок, звісно що, відновленню не підлягає. Також через вибух постраждало близько 10 сусідніх осель - там пошкоджені фасади, шибки та покрівля на деяких дахах.

Усього 12 ворожих мін розірвалися на території прикордонного села. Пошкоджені також електричні лінії. В одному з домашніх господарств убило корову та маленьке теля».

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав, що Рашисти обстріляли з мінометів вулиці села на СУМЩИНІ, поранено 17-річного хлопця, який перебував у будинку, котрий повністю знищено під час обстрілів…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9674-rashysty-obstrilialy-z-minometiv-vulytsi-sela-na-sumshchyni-poraneno-17-richnoho-khloptsia-iakyi-perebuvav-u-budynku-kotryi-povnistiu-znyshcheno-pid-chas-obstriliv

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.