26-річний ВІКТОР РИСЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув під СОЛЕДАРОМ, захищаючи рідну УКРАЇНУ

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА ГАЗЕТА «НАШ КРАЙ» повідомила:

«Зі страшної звістки почався сьогоднішній ранок для Липоводолинської громади.

18 січня в бою під містом Соледар Бахмутського району Донецької області внаслідок артилерійського обстрілу загинув мешканець Липової Долини, сержант Віктор Миколайович РИСЕНКО.

Мужньому земляку, який віддав життя, захищаючи свободу і незалежність України, було всього 26 років...

Висловлюємо співчуття всій великій родині Віктора». ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9667-20-sichnia-2023-roku-sumchany-poproshchaiutsia-z-olehom-petrenkom-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.