У суботу сьогодні, 21 січня 2023 року, СУМЩИНА знову повертається до графіків відключень -4/+2

Через значний дефіцит потужності в об’єднаній енергосистемі України, істотне перевищення лімітів, що надаються НЕК Укренерго для Сумської області, та з метою запобігання застосування ГАВ (графіків аварійних відключнь), 21 січня по місту СУМИ та СУМШИНІ вводиться такий графік погодинних відключень (ГПВ):

00.00-08.00 – у режимі +4/-2 години;

08.00-24.00 – у режимі -4/+2 години.

Як повідомляє АТ СУМИОБЛЕНЕРГО, енергетики докладають максимум зусиль для стабілізації ситуації з енергопостачанням. Вони постійно працюють над відновленням об’єктів, уражених ракетними та безпілотними атаками ворога. Тому просимо вас з розумінням поставитися до зміни режиму ГПВ у Сумській області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9670-na-sumshchyni-tymchasovo-vvodytsia-rezhym-hpv-4-2

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.