Погода на СУМЩИНІ з 21 по 23 січня 2023 року: температура повітря дещо знизиться

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9661-pohoda-na-sumshchyni-z-17-po-19-sichnia-2023-roku-pliusova-temperatura-i-opady

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», на вихідних та на початку нового тижня температура повітря на Сумщині почне знижуватись, але все ще лишатиметься вище кліматичної норми, як для цієї пори року, опадів не очікується.

21 січня 2023 року буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер південно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -3..+2°, вдень -1..+4°.

22 січня 2023 року очікується мінлива хмарність, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер східний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме 0..-5°, вдень -2..+3°.

23 січня 2023 року: мінлива хмарність, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер східний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме -1..-6°, вдень -1..+4°.

Світлина ЮРІЯ СЕРЕДИ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.