На СУМЩИНІ тимчасово вводиться режим ГПВ +4/-2

АТ СУМИОБЛЕНЕРГО повідомило:

«З 10.00, тимчасово, вводиться режим ГПВ +4/-2.

З 10.00 до 12.00 будуть відключені споживачі першої черги за ГПВ.

Далі за графіком.

Енергетики докладають усіх зусиль для того, щоб споживачі залишалися зі світлом. Тому просимо вас дбайливо ставитись до споживання електроенергії.

Про будь-які зміни ситуації з електропостачанням ми будемо вас інформувати на наших інформаційних ресурсах».

Доки вдасться втримувати такий режим – поки що не відомо.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9668-yaki-hrafiky-vidkliuchen-elektroenerhii-diiut-20-sichnia-2023-roku-na-sumshchyni

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.