20 січня 2023 року сумчани попрощаються з ОЛЕГОМ ПЕТРЕНКОМ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Життя військового обірвалося 15 січня 2023 року під час лікування у Сумах від отриманих поранень.

Олег Петренко ніс службу в Донецькій області. Йому було 55 років.

У п’ятницю, 20 січня 2023 року, о 12 годині 05 хвилин воїна відспівають у храмі 12 апостолів (вул. Паркова, 1), а о 13 годині поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.

Вічна пам'ять ГЕРОЮ!

Вічна слава ГЕРОЮ!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9663-serhiy-pavlov-ta-oleksandr-maslov-heroi-iz-mista-konotop-zahynuly-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.