СЕРГІЙ ПАВЛОВ та ОЛЕКСАНДР МАСЛОВ, Герої із міста КОНОТОП, загинули, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Про це повідомив АРТЕМ СЕМЕНІХІН, голова міста КОНОТОП:

«Сумна новина… Сьогодні отримали повідомлення про загибель на фронті двох наших земляків: Павлова Сергія Олександровича, 1991 року народження, та Маслова Олександра Михайловича 1992 року народження… Всі випускники нашої 11 школи.

Вічна пам’ять Героям! Помстимося!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9659-sumchany-poproshchalysia-z-heroiamy-denysom-savchenkom-ta-serhiyem-roslyakovym-iaki-zahynuly-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.