Погода на СУМЩИНІ з 17 по 20 січня 2023 року: плюсова температура й опади…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9650-pohoda-na-sumshchyni-14-ta-15-sichnia-2023-roku-bez-istotnykh-opadiv-morozy-poslabshaiut-poteplishaie

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», через серію циклонів з південного-заходу, на Сумщині очікуються чергові гойдалки з різким підвищенням температури повітря та опадами у вигляді дощу.

17 січня 2023 року: хмарно з проясненнями, невеликі опади, місцями ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південний сягатиме 7-12 м/с, вранці та вдень пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі складатиме -3..+2°, вдень 0..+5°.

18 січня 2023 року буде хмарно з проясненнями, вночі невеликий, вдень помірний дощ. Вітер південний сягатиме 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі складатиме 0..+5°, вдень +2..+7°.

19 січня 2023 року: хмарно з проясненнями, вночі помірний, вдень місцями невеликий дощ. Вітер південний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме +1..+6°, вдень +4..+9°.

20 січня 2023 року буде хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий дощ, вдень без істотних опадів. Вітер південно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме +1..+6°, вдень +3..+8°.

Світлина ЮРІЯ СЕРЕДИ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.