Сумчани попрощалися з Героями ДЕНИСОМ САВЧЕНКОМ та СЕРГІЄМ РОСЛЯКОВИМ, які загинули, захищаючи рідну УКРАЇНУ

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Солдат Савченко Денис Олександрович, 23.06.1994 р.н., водій кулеметного відділення, взводу вогневої підтримки роти вогневої підтримки, 02.01.2023 року загинув під час бойового зіткнення із ворогом поблизу м. Бахмут, Донецької області отримавши поранення несумісні з життям.

Солдат Росляков Сергій Вікторович, 14.08.1968 р.н., кухар господарчого відділення взводу забезпечення командних пунктів батальйону матеріального забезпечення. Життя солдала обірвалося 8 січня у с. Андріївна, Чернігівської області».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9651-u-seli-pisky-shcho-v-burynskiy-terytorialniy-hromadi-sohodni-poproshchalysia-z-heroiem-viktorom-nochovnym-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.