Підірвавши міст через річку СЕЙМ між селами ЧУМАКОВЕ (БУРИНСЬКА ТГ) та ПЕРЕСИПКИ (ПУТИВЛЬСЬКА ТГ), рашисти завдали майже 372 мільйони гривень екологічних збитків…

На початку квітня 2022 року війська російської федерації відступали з території Сумщини.

Тоді ж вони підірвали автомобільний міст між селами Чумакове та Пересипки Конотопського району.

Унаслідок цього 1700 тонн будівельних конструкцій обвалилося безпосередньо в річку Сейм, призвівши до значного засмічення екосистеми.

У грудні 2022 року Державна екологічна інспекція у Сумській області отримала матеріали кримінального провадження з усіма даними, необхідними для обчислення екологічної шкоди.

На підставі цієї інформації та методики розрахунку збитків, фахівці Інспекції встановили, що загальна сума шкоди, заподіяної засміченням водних ресурсів внаслідок збройної агресії російської федерації, склала майже 372 мільйони гривень.

Зауважимо, що це засмічення відбулося в межах природно-заповідного фонду – РЛП «Сеймський».

На території цього ландшафтного парку живе велика кількість тварин, в тому числі й занесених до Червоної книги України, життя яких тісно пов’язане із Сеймом.

Відтак, реальні наслідки для довкілля можуть виявитися значно більшими за грошові.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9654-rashisti-teritoriyu-sumshchini-obstrilyuvali-raketami-ta-skidali-vibukhivki-iz-bezpilotnika-2

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.