У селі ПІСКИ, що в БУРИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ, сьогодні попрощалися з Героєм ВІКТОРОМ НОЧОВНИМ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Сьогодні, 13 січня 2023 року, БУРИНСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА прощалася зі своїм захисником, життя якого перервав ракетний удар…

...17 травня 2022 року під час одного із перших масованих ракет ударів з боку країни агресора у навчальному центрі Чернігівської області загинув захисник України, житель села Піски Віктор Ночовний.

Місяці сподівань і надії на помилку, місяці туги та журби для усієї родини. Страшні місяці невідомості і безмежної журботи за сином.

Серце батька не витримало і він передчасно пішов у вічність.

…Схилившись у доземному уклінні проводжали Віктора родина, далекі і близькі сусіди, друзі, побратими, по зашкарублих обличчях яких текли сльози.

Кожен у хвилини шляху від домівки Віктора до місця його вічного спочинку мав свої думи, які, беззаперечно, зводилися до однієї – прощення ворогам за смерть синів і доньок не може бути ніколи.

Звершуючи чин прощення із воїном Віктором, настоятель храму Віри, Надії, Любові та матері їх Софії отець Димитрій звернувся до усіх присутніх вічно берегти у душах, серцях пам'ять про тих, хто у буремні годин став на захист України.

Вклоняємося перед тобою, наш Світлий Воїне за твою любов до українців і України, за твоє палке серце і вірність рідному краю.

Молодшого сержанта Віктора Ночовного похоронили із гідними військовими почестями під звуки Гімну України та прощального салюту.

Місце вічний спочинку захисника України Віктора Ночовного знаходиться на цвинтарі у рідних навіки для нього Пісках, поряд із місце вічного спочинку батька.

Клята війна забрала із однієї родини двох чоловіків…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9649-heroia-viktora-nochovnoho-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu-pokhovaiut-v-seli-pisky-shcho-v-burynskiy-terytorialniy-hromadi

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.