Погода на СУМЩИНІ 14 та 15 січня 2023 року: без істотних опадів, морози послабшають, потеплішає…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9645-pohoda-na-sumshchyni-12-ta-13-sichnia-2023-roku-bez-istotnykh-opadiv-morozy

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», на вихідних на Сумщину продовжуватиме надходити повітря з південного-заходу. Переважно буде без істотних опадів, вночі очікується слабоморозна погода, вдень температура повітря наблизиться до плюсової відмітки.

14 січня 2023 року буде марно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме -3..-8°, вдень -4..+1°.

15 січня 2023 року: хмарно з проясненнями, вночі невеликий сніг, вдень без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південний сягатиме , 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме -2..-7°, вдень -3..+2°.

Світлина СЕРГІЯ МІНЕНКА.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.