Героя ВІКТОРА НОЧОВНОГО, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ, поховають в селі ПІСКИ, що в БУРИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

ВІКТОР НОЧОВНИЙ, боєць Збройних Сил України, загинув внаслідок ракетного удару з боку країни агресора в смт Десна Чернігівської області 17 травня 2022 року.

Місяці безмежної надії, місяці гіркоти і невідомості від втрати дорогої людини. Місяці смутку і журботи чорним покривалом огорнули Буринщину.

Разом із рідними і близькими зажурливо тужимо у глибокій печалі. Схиляємося у доземному уклінні перед пам’яттю захисника України.

29 січня ВІКТОРУ НОЧОВНОМУ виповнилося б 29 років…

Церемонія прощання із Героєм відбудеться 13 січня 2023 року о 12 годині на одному із цвинтарів у назавжди рідних для ВІКТОРА НОЧОВНОГО Пісках.

Герої не вмирають!

Вони живуть у наших серцях!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9647-na-viini-z-ahresorom-zahynuly-zhyteli-okhtyrskoi-hromady-mykola-nelyuba-i-oksana-apostolova

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.