На СУМЩИНІ аварійні відключення відбуватимуться додатково до графіків погодинних відключень (ГПВ)

Про це повідомляє АТ СУМИОБЛЕНЕРГО:

«За розпорядженням НЕК "Укренерго", по місту Суми та області введені графіки аварійних відключень (ГАВ). Аварійні вимкнення відбуватимуться додатково до графіків погодинних відключень (ГПВ).

Причиною цього вимушеного кроку є значне перевищення поточного споживання електроенергії понад ліміт, наданий НЕК "Укренерго" для Сумської області.

Звертаємо вашу увагу! При застосуванні аварійних графіків фактичний час відключення відрізняється від зазначеного у ГПВ».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9635-na-sumshchyni-sohodni-10-sichnia-2023-roku-diie-hrafik-pohodynnoho-vidkliuchennia-elektroenerhii-hpv-u-rezhymi-4-2

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.