На війні з агресором загинули жителі Охтирської громади МИКОЛА НЕЛЮБА і ОКСАНА АПОСТОЛОВА

Про це повідомила ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА:

«МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ НЕЛЮБА (1989 року народження) – сержант, старший бойовий медик управління роти вогневої підтримки військової частини А1939. Виконуючи бойове завдання загинув 8 січня поблизу н.п. Лозова Ізюмського району Харківської області.

ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА АПОСТОЛОВА (1978 року народження) – сержант, санітарний інструктор медичного пункту військової частини А1939. Виконуючи бойове завдання, загинула 8 січня поблизу н.п. Лозова Ізюмського району Харківської області.

Висловлюємо найщиріші співчуття усім рідним, близьким, друзям та побратимам. Доземно вклоняємося родинам відважних воїнів та розділяємо тяжкий біль страшної втрати.

Низький уклін воїнам-захисникам і захисницям!

Герої не вмирають!

Відспівування розпочнеться о 12:00 12 січня в Успенській церкві. Поховання відбудеться на Алеї слави Успенського цвинтаря».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9641-u-chetver-12-sichnia-2023-roku-zhyteli-sum-poproshchaiutsia-z-heroiem-maksymom-mikhlinym-oborontsem-mariupolia

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.