Погода на СУМЩИНІ 12 та 13 січня 2023 року: без істотних опадів, морози…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9626-pohoda-na-sumshchyni-z-9-po-11-sichnia-2023-roku-perevazhno-bez-istotnykh-opadiv-morozy-deshcho-poslabshaiut

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», до кінця робочого тижня на Сумщині збережеться морозна, без істотних опадів погода.

12 січня 2022 року буде мінлива хмарність, без опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -9..-14°, вдень -4..-9°.

13 січня 2022 року: хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -5..-10°, вдень -1..-6°.

Світлина СЕРГІЯ МІНЕНКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.