У четвер, 12 січня 2023 року, жителі СУМ попрощаються з Героєм МАКСИМОМ МІХЛІНИМ, оборонцем Маріуполя

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Азовець на псевдо «Асмонд» загинув 15 квітня 2022 року.

У лютому йому мало виповнитися 28 років.

У четвер, 12 січня 2023 року, о 12:00 янгола Маріуполя відспівають у Свято-Воскресенському кафедральному соборі, а о 13:00 поховають на Алеї Слави Центрального кладовища».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9636-iz-heroiem-serhiyem-platonovym-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu-sohodni-poproshchaiutsia-v-misti-bilopillya

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.