Із Героєм ВАЛЕНТИНОМ УДОВЕНКОМ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ, 10 січня 2022 року попрощається ШОСТКИНЩИНА

Про це повідомила ШОСТКИНСЬКА МІСЬКА РАДА:

«Траурні заходи розпочнуться 10 січня об 11:00 біля кінотеатру «Родина» (вул. Садовий бульвар, 13).

Валентин Олегович Удовенко героїчно загинув під Бахмутом 27 грудня при виконанні бойового завдання.

Загинув на полі бою, до останніх хвилин життя захищаючи Україну… У невимовній скорботі родичі та друзі, без батька залишився шестирічний син, якого Валентин безмежно любив…

Валентин Олегович Удовенко народився 20 грудня 1990 року в нашому місті, тут пройшло його дитинство та юність. Навчався у школі № 1. Близькі і друзі згадують його як талановитого організатора, активного лідера, яскраву особистість.

Одним з найулюбленіших місць відпочинку хлопчика було село Чапліївка, де він проводив усі канікули, допомагаючи дідусю по господарству.

По закінченню школи Валентин вступив до Чортківського національного університету за фахом «Фінанси в митних органах».

Захопленням всього життя юнака були транспортні засоби. Валентин мав власний мотоцикл, ремонтувати який не довіряв нікому – всі проблеми вирішував самостійно. Любов до швидкості та транспорту спонукала його на отримання другого фаху на базі Конотопського залізничного училища.

Протягом останніх років Валентин Олегович працював в залізничному депо, але з початком повномасштабної рашистської агресії без вагань став на захист Батьківщини. «Всі мої рідні воюють… Піду і я», – саме такими були слова молодого чоловіка, коли в листопаді 2022 року він добровільно вступив до лав ЗСУ».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9628-u-misti-hlukhiv-poproshchaiutsia-z-heroiem-dmytrom-hrudininym-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.