Рашисти від ранку сьогодні почали обстрілювати територію СУМЩИНИ…

І вже після 7 години ранку сьогодні, 9 січня 2023 року, рашисти обстріляли Есманьську громаду із артилерії: 6 прильотів…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Ситуація на прикордонні станом на 09:30 9 січня 2023

Після 21 години, 8 січня, росіяни обстріляли Середино-Будську громаду зі ствольної артилерії (20 прильотів) та САУ (20 прильотів).

Також близько опівночі ударили по Зноб-Новгородській громаді. Було 17 прильотів із САУ.

І вже після 7 години ранку, 9 січня, обстріляли Есманьську громаду із артилерії, 6 прильотів. Обійшлося без постраждалих.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:30 8 січня 2023

144 (!) удари завдала російська армія протягом дня по території Сумщини. Зокрема, під обстрілами були Есманьська, Миропільська, Новослобідська, Білопільська та Хотінська громади.

Есманьську громаду ворог обстріляв 4 рази із мінометів, «Граду» та ствольної артилерії. Загалом було 44 прильоти. Внаслідок обстрілу значно пошкоджені чотири приватні будинки місцевих, також школа та сільський клуб.

Миропільська громада: росіяни били із мінометів та артилерії. 42 прильоти були на нашій території. Ворожі снаряди пошкодили 5 житлових будинків та місцеву ферму.

Новослобідську громаду армійці рф обстріляли з мінометів 120 мм калібру, 11 прильотів.

По Білопільській громаді ворог також бив із мінометів, 29 прильотів. Вибухи зруйнували один житловий будинок. Людей на той момент вдома не було - це і врятувало їхні життя.

Хотінська громада: 18 ворожих мін розірвалися на нашій території.

У всіх випадках - без жертв та постраждалих.

Віримо в наших захисників і захисниць!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9627-u-seli-na-sumshchyni-rashysty-sohodni-poobidi-iz-sau-poshkodyly-5-osel-myrnykh-zhyteliv-ta-fermu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.