Жителі РОМНІВ попрощаються з Героєм ДМИТРОМ ВОЛЧЕНКОМ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Роменська громада втратила відважного українського захисника ДМИТРА ВОЛЧЕНКА, повідомив голова міста Ромни ОЛЕГ СТОГНІЙ:

«Воїн Збройних Сил України, головний сержант 1 механізованого взводу 2 механізованої роти військової частини захищав територіальну цілісність, суверенітет, незалежність країни та поклав життя в боях з російськими окупантами.

Молодший сержант Дмитро Віталійович ВОЛЧЕНКО загинув 09.10.2022 на Херсонщині від отриманих травм під час виконання бойових завдань.

Більше двох місяців тривалих пошуків, безмежна надія… та гіркота втрати дорогої людини. Дмитру назавжди залишилося 32…

Церемонія прощання із загиблим Героєм відбудеться 9 січня 2023 року об 11:00 на Алеї Слави.

Щирі співчуття рідним і близьким. Разом з вами тужимо в глибокій скорботі. Рідна земля завжди пам’ятатиме Дмитра, який нешкодуючи життя, прикрив собою мирних українців.

Герої не вмирають!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9628-u-misti-hlukhiv-poproshchaiutsia-z-heroiem-dmytrom-hrudininym-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.