У місті ГЛУХІВ попрощаються з Героєм ДМИТРОМ ГРУДІНІНИМ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Санітар-інструктор механізованого батальйону ГРУДІНІН ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ загинув 05 січня 2023 року.

Захиснику було 33 роки, він мав звання молодшого сержанта.

Прощання з ДМИТРОМ ГРУДІНІНИМ відбудеться в понеділок, 9 січня 2023 року, об 11 годині біля Трьох-Анастасіївського соборі, поховання о 13 годині на Веригинському кладовищі м. Глухів, повідомив Глухів.медіа.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9622-sohodni-v-nediliu-8-sichnia-2023-roku-sumchany-proshchaiutsia-z-oborontsem-ukrainy-starshym-soldatom-vitaliyem-kuchkovym-pokhovaiut-heroia-v-seli-vorozhba-lebedynskoho-rayonu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.