У селі на СУМЩИНІ рашисти сьогодні пообіді із САУ пошкодили 5 осель мирних жителів та ферму…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Миропільська громада: пошкоджені будинки мирних мешканців та ферма. росіяни сьогодні пообіді обстріляли з артилерії село Миропілля.

Було 20 прильотів із САУ, пошкоджені 5 осель і місцева ферма.

Улітку росіяни вже били по цьому ж господарству, тоді згоріли усі запаси сіна для худоби».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9621-pid-chas-putinskoho-peremyria-rashysty-skynuv-2-vybukhivky-iz-bezpilotnyka-na-podvir-ia-zhytelia-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.