Сьогодні в неділю, 8 січня 2023 року, сумчани прощаються з оборонцем України старшим солдатом ВІТАЛІЄМ КУЧКОВИМ. Поховають Героя в селі ВОРОЖБА, що на ЛЕБЕДИНЩИНІ

Життя військовика ВІТАЛІЯ КУЧКОВА обірвалося 22 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання в Донецькій області.

У травні він мав відзначити своє 30-річчя.

Сьогодні у неділю, 8 січня 2023 року, о 12 годині воїна відспівають у Свято-Воскресенському кафедральному соборі, а о 14 годині15 хвилие поховають на цвинтарі в с. Ворожба Лебединського району.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9608-andriy-dmitriyev-vidomyi-stronhmen-heroi-iz-sumshchyny-zahyniv-pid-bakhmutom-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.