Під час «путінського перемир’я» рашисти скинули 2 вибухівки із безпілотника на подвір‘я жителя СУМЩИНИ

Про це повыдомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:00 7 січня 2023

Великописарівська громада: ворог скинув 2 вибухівки із безпілотника на подвір‘я місцевого жителя. Чоловік дивом не постраждав.

Шалигинська громада: росіяни двічі відкривали вогонь із кулеметів в нашу сторону. Разом було 17 черг. Обійшлося без жертв і руйнувань.

Уточнення: Після 20 години ворог відкривав вогонь з кулемета (16 черг) в напрямку Шалигинської громади. За попередньою інформацією, обійшлося без постраждалих.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 09:30 8 січня 2023

Ніч на Сумщині минула без обстрілів.

Але близько опівночі, 7 січня, росіяни із САУ ударили по Зноб-Новгородській громаді. Було 26 прильотів. Внаслідок обстрілу виникла пожежа на території місцевого підприємства. Люди не постраждали.

Віримо в наших захисників і захисниць!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9612-rashymty-vchora-5-sichnia-2023-roku-i-sohodni-6-sichnia-2023-roku-ne-obstriliuvaly-hromady-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.