На СУМЩИНІ на РІЗДВО ХРИСТОВЕ не заплановано відключень електроенергії…

АТ СУМИОБЛЕНЕРГО повідомило:

«7 січня відключень електроенергії за графіками по Сумській області не планується.

Енергетики докладають усіх зусиль для того, щоб споживачі залишалися зі світлом. Тому просимо вас дбайливо ставитись до споживання електроенергії».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9617-na-sumshchyni-diiut-hrafiky-pohodynnoho-vidkliuchennia-elektroenerhii-at-sumyoblenerho-prosyt-spozhyvachiv-dbailyvo-vykorystovuvaty-elektroenerhiiu-shchob-unyknuty-perevantazhennia-enerhomerezh

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.