Погода на СУМЩИНІ з 6 по 8 січня 2023 року: температура повітря знизиться до мінус 20 градусів…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9603-pogoda-na-sumshchini-z-4-po-6-sichnya-2023-roku-ochikuyutsya-sutteve-znizhennya-temperaturi-povitrya-ta-snyg

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», внаслідок зміни атмосферної циркуляції та ультраполярного вторгнення арктичного повітря, починаючи з 6 січня на Сумщині очікується суттєве зниження температури повітря.

6 січня 2023 року буде хмарно з проясненнями, місцями невеликі опади, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер вночі південно-західний сягатиме 7-12 м/с, вдень північний 9-14 м/с. Температура повітря вночі складатиме 0..-5°, вдень очікується зниження температури від 0..-5° вранці до -6..-11° увечері.

7 січня 2023 року очікується мінлива хмарність, без опадів, на дорогах ожеледиця . Вітер північний сягатиме 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме -14..-19°, вдень -10..-15°.

8 січня 2023 року: невелика хмарність, без опадів , на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний сягатиме , 5-10 м/с. Температура повітря вночі складатиме -15..-20°, вдень до -8..-13°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.