Російські вороги по громадах СУМЩИНИ завдали 55 ударів із САУ, артилерії, мінометів та ударили протитанковою керованою ракетою…

Протягом дня ворог завдав 55 ударів по Краснопільській, Шалигинській, Білопільській, Зноб-Новгородській та Середино-Будській громадах.

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21:00 4 січня 2023

Протягом дня ворог завдав 55 ударів по Краснопільській, Шалигинській, Білопільській, Зноб-Новгородській та Середино-Будській громадах. Зокрема:

Краснопільська громада: російські війська обстріляли прикордоння із мінометів (19 прильотів) та ударили протитанковою керованою ракетою по території цієї громади.

Білопільська громада: ворог вів вогонь із мінометів, 18 прильотів.

В результаті обстрілу пошкоджено електролінію.

Шалигинська громада: 1 приліт ворожого артснаряду.

Зноб-Новгородську громаду ворог обстріляв із САУ, 4 прильоти. Пошкоджено електролінію.

Середино-Будська громада: з території росії було 12 прильотів з артилерії по прикордонню.

Віримо в наших захисників і захисниць!

Ніч на Сумщині минула без обстрілів. 5 січня 2023 09:30

Дякую нашим захисникам і захисницям!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9602-rashysty-hatiat-zi-zbroi-po-terytorii-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.