АНДРІЙ ДМІТРІЄВ, відомий стронгмен, Герой із СУМЩИНИ, загинув під БАХМУТОМ, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Про загибель АНДРІЯ ДМІТРІЄВА повідомила у фейсбуці радниця голови Сумської ОВА Альона Бояринова:

«Дякую, Захиснику!

За твою силу, хоробрість і безмежну доброту

Спочивай з миром.

Вклоняюся...»

АНДРІЙ ДМІТРІЄВ, 1990 року народження. був відомим сумським спортсменом, тренером, призером чемпіонату України зі стронгмену.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9606-bohdan-fedorenko-28-richnyi-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu-5-sichnia-2032-roku-z-nym-proshchatymutsia-sumchany

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.