БОГДАН ФЕДОРЕНКО, 28-річний Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Життя воїна БОГДАНА ФЕДОРЕНКА обірвалося 15 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання в Луганській області.

У вересні минулого БОГДАНУ виповнилося 28 років.

Герой знайде вічний спочинок у четвер, 5 січня 2023 року, на родинному похованні в селі Великий Бобрик, де його поховають о 13 годині.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9590-sohodni-3-sichnia-2023-roku-romenska-hromada-proshchaietsia-z-heroiem-olehom-kabanovym-iakyi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.