Погода на СУМЩИНІ з 4 по 6 січня 2023 року: очікуються суттєве зниження температури повітря та сніг…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9587-pohoda-na-sumshchyni-2-ta-3-sichnia-2023-roku-anomalne-teplo-perevazhno-bez-istotnykh-opadiv

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», після аномально теплої погоди на Сумщині в перші дні нового року, температурний режим, якої був білше характерний для початку квітня, 5 січня відбудеться зміна погодних умов. Очікується суттєве зниження температури повітря та опади у вигляді снігу. . 4 січня 2023 року буде мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно західний сягатиме 9-14 м/с. Температура повітря протягом доби складатиме 0..+5°.

5 січня 2023 року: хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, сніг, мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовина, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі складатиме -4..+1°, вдень -1..+4°.

6 січня 2022 року буде хмарно з проясненнями, вночі сніг та мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу, хуртовина, вдень без істотних опадів, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний сягатиме 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря протягом доби в південній половині області складатиме -1..-6°, на півночі -8..-13°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.