Рашисти обстрілюють громади СУМЩИНИ з різних видів озброєння…

Про це повідомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 09:30 3 січня 2023

Близько 23 години 2 січня, росіяни з САУ обстріляли Краснопільську громаду, 5 прильотів. Усі - район залізничного вокзалу.

Після 2 години ночі, 3 січня, ворог здійснив два обстріли з артилерії по Середино-Будській громаді. Разом було 38 прильотів.

Після 8 години ранку, росіяни відкривали вогонь по Шалигинській громаді із зенітних установок. Було 3 черги.

За попередніми даними - без постраждалих.

Інформація про руйнування внаслідок обстрілів - уточнюється.

Віримо в наших захисників і захисниць!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9583-rashysty-rehuliarno-obstriliuiut-hromady-sumshchyny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.