Сьогодні, 3 січня 2023 року, РОМЕНСЬКА ГРОМАДА прощається з Героєм ОЛЕГОМ КАБАНОВИМ, який загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Роменська громада знову в жалобі, вона повідомила:

«Важко сприймати смерть наших захисників, боляче усвідомлювати, що клята війна забирає земляків-героїв. Це невимовний біль та непоправна втрата для нашої громади та всієї країни.

Війна забрала ще одне життя – загинув наш земляк, стрілець-санітар 3 відділення 2 аеромобільного взводу 1 аеромобільної роти 1 аеромобільного батальйону КАБАНОВ Олег Миколайович, 1985 р.н.

20 грудня 2022 року у районі бойових дій біля населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області, під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії рф проти України солдат Олег КАБАНОВ, отримав поранення, несумісне з життям.

Воїн-захисник до останнього подиху захищав рідну землю від російського окупанта.

Тож шановні мешканці громади! Закликаю всіх у знак пошани та вдячності 03 січня о 10:00 на Алеї Слави провести Героя – Олега КАБАНОВА в останній путь.

Він служив вірою та правдою за незалежність, за спокій сердець та за майбутнє кожного з нас.

Висловлюю щирі співчуття родині загиблого українського захисника.

Вічна слава й пам’ять Воїну!

Герої не вмирають!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9588-dmytro-bondarenko-heroi-iz-okhtyrky-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.