На СУМЩИНІ сьогодні, 3 січня 2023 року, до 14 години застосування графіків відключень електроенергії не планується

АТ Сумиобленерго повідомляє:

«Шановні споживачі!

Третього січня, з 00.00 до 14.00, застосування графіків відключень по Сумській області не планується (у зв'язку з відсутністю ліміту НЕК "Укренерго").

Дякуємо споживачам за ощадливе споживання електроенергії!

Пам'ятайте – такий свідомий підхід кожного з нас допоможе уникнути перевантаження енергосистеми!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9574-na-sumshchyni-sohodni-31-hrudnia-2021-roku-z-18-hodyny-enerhetyky-povnistiu-vidnovliuiut-spozhyvannia-elektroenerhii-vidkliuchen-poky-ne-planuietsia

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.