ДМИТРО БОНДАРЕНКО, Герой із ОХТИРКИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

28 грудня 2022 року на Донеччині під час виконання бойового завдання загинув охтирчанин солдат Дмитро Сергійович Бондаренко (1994 року народження).

Висловлюємо найщиріші співчуття усім рідним, близьким, друзям та побратимам.

Доземно вклоняємося родині відважного воїна та розділяємо тяжкий біль страшної втрати.

Завжди будемо пам’ятати нашого Героя.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9580-sohodni-sumshchyna-proshchaietsia-iz-23-richnoiu-zakhysnytseiu-ridnoi-ukrayiny-viiskovosluzhbovytseiu-artyleriiskoho-dyvizionu-58-ompbr-alinoyu-luyanovoyu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.