ОЛЕКСАНДР ЛИСЕНКО, голова СУМ, повідомив, що сьогодні відключення електропостачання в місті не буде…

«Сьогодні відключення електропостачання не буде. Дякуємо нашим енергетикам», – написав він в соцмережах.

Зауважимо, раніше повідомлялось, що графіки планових відключень електрики будуть задіяні з 8.00, потім з 10.00, потім з 16.00. До 16.00 сьогодні, 2 січня 2022 року, графіки відключень електроенергії по Сумській області застосовуватися не будуть.

Надалі АТ Сумиобленерго інформуватиме про можливі зміни ситуації з електропостачанням.

Енергетики просять пам'ятати про необхідність ощадливого споживання електроенергії!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/9577-u-misti-buryn-bilia-deiakykh-pidizdiv-bahatopoverkhovykh-budynkiv-svitlo-ne-vykliuchaiut-vnochi-a-inodi-i-vden

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.