На СУМЩИНУ сьогодні повернулися семеро військових із російського полону…

Справжній подарунок наприкінці цього року: ще сімох військових із Сумщини сьогодні вдалося повернути додому із російського полону!

Про це повыдомив ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ, голова СУМСЬКОЇ ОВА:

«Це Микола Дубонос із Глухова, Ян Косяк та Рустем Рємєтов з Охтирки, Олександр Нестеренко із Кролевця, Євгеній Горунов із Сум, Богдан Зікратий із Бурині, Валентин Ситник із Ромен.

У новому році вони будуть вже з близькими і на рідній землі.

Усього сьогодні до України вдалося повернути 140 полонених, із них вісім жінок.

Дякую вам, наші захисники і захисниці, за витримку та вірність Україні!

Сподіваюся в наступному, 2023 році, нарешті вдасться повернути з ворожого полону всіх наших військових і цивільних!

Дякую усім причетним, які безперервно працюють, аби повернути наших людей додому».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9574-na-sumshchyni-sohodni-31-hrudnia-2021-roku-z-18-hodyny-enerhetyky-povnistiu-vidnovliuiut-spozhyvannia-elektroenerhii-vidkliuchen-poky-ne-planuietsia

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.