Погода на СУМЩИНІ 31 грудня 2022 року: хмарно з проясненнями, без істотних опадів

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9553-pohoda-na-sumshchyni-z-28-po-31-hrudnia-2022-roku-anomalno-tepla-pohoda-chasom-nevelyki-opady-u-vyhliadi-mokroho-snihu-ta-doshchu

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», удень 31 грудня 2022 року жителів СУМЩИНИ очікує хмарна з проясненнями, без істотних опадів погода. Вітер південно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура становитиме по області 0..+5°, по м.Суми +1..+3°.

У новорічну ніч також хмарно з проясненнями, без істотних опадів, лише вранці 1 січня 2023 року можливий невеликий дощ , вітер південно-західний сягатиме 5-10 м/с. Температура по області складатиме 0..+5°, по м.Суми +2..+4°.

До слова, північ Сумської області може стати одним з небагатьох місць в Україні, де в новорічну ніч буде сніговий покрив…

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.