Рашисти з гелікоптера обстріляли територію СУМЩИНИ авіаційними ракетами (НАР)

Про це розповів голова Сумської обласної військової адміністрації ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ в ефірі телемарафону, пише ТСН.

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ повідомив:

«Росіяни сьогодні обстріляли Великописарівську громаду з гелікоптерів некерованими НАРсами, вже було скидання боєприпасів з квадрокоптерів, а також мінометні та артилерійські обстріли наших прикордонних населених пунктів.

Ворог обстрілює маленькі розподільчі станції біля кордону, щоб залишити людей без електроенергії.

Проте за останні дні не було серйозних руйнувань енергетичної інфраструктури».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9558-u-nebi-nad-sumshchynoyu-sohodni-ppo-ok-pivnich-zbyla-dvi-vorozhi-rosiiski-rakety

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.