ЮРІЙ ГАВРИЛЕНКО та СЕРГІЙ КІБЕНКО, Герої з СУМСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, загинули, захищаючи рідну УКРАЇНУ

У п’ятницю, 30 грудня 2022 року, сумчани попрощаються з двома земляками, які поклали голови за волю України….

ЮРІЙ ГАВРИЛЕНКО загинув під час виконання бойового завдання в Донецькій області 11 грудня. Йому було 45 років.

У п’ятницю, 30 грудня, о 9:00 загиблого бійця відспівають у храмі архістратига Божого Михаїла (вул. Санаторна, 1), а об 11:00 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища.

30 грудня 2022 року у Стецьківці проведуть в останню путь мужнього воїна Сергія Кібенка, який наступного року мав святкувати своє 50-річчя.

Відспівування та прощання відбудеться на кладовищі села о 13:30.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9561-oleksandr-pinchuk-heroi-iz-romniv-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.