ОЛЕКСАНДР ПІНЧУК, Герой із РОМНІВ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

«24 грудня 2022 року при захисті Батьківщини загинув український захисник, наш земляк ОЛЕКСАНДР ПІНЧУК.

Життя навідника механізованого батальйону, старшого солдата обірвалося внаслідок щільного обстрілу з боку противника на Луганщині.

Олександр Олександрович ПІНЧУК, призваний на військову службу 19.04.2022, без вагань і роздумів став на захист суверенітету і незалежності рідної держави та віддав найцінніше - своє життя за мирне небо, спокій та світле майбутнє України.

Церемонія прощання із загиблим Героєм відбудеться 30 грудня о 10.00 год. на Алеї Слави.

Пам’ять про захисника України Олександра ПІНЧУКА вже назавжди викарбувана на скрижалях боротьби українського народу.

Вічна слава та шана Герою!», про це повідомила Роменська міська громада.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9556-u-misti-konotop-poproshchaiutsia-iz-vitoyu-revenko-zakhysnytseiu-ukrayiny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.