МАКСИМ ЧЕВГУЗ, Герой із СУМ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Про це повідомила СУМСЬКА МІСЬКА РАДА:

«У четвер, 29 грудня, в Сумах ховатимуть військовослужбовця МАКСИМА ЧЕВГУЗА.

Вірний військовій присязі він загинув 18 грудня в Луганській області.

У січні МАКСИМУ ЧЕВГУЗУ мало виповнитися 42 роки.

У четвер, 29 грудня, о 12:00 захисника України відспівають у храмі 12 апостолів (вул. Паркова, 1), а о 13:15 поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9556-u-misti-konotop-poproshchaiutsia-iz-vitoyu-revenko-zakhysnytseiu-ukrayiny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.