У місті КОНОТОП попрощаються із ВІТОЮ РЕВЕНКО, захисницею УКРАЇНИ

Сьогодні, 28 грудня 2022 року, назавжди зупинилось серце конотопчанки, військовослужбовиці артилерійського дивізіону 58 ОМПБр ВІТИ РЕВЕНКО.

ВІТА РЕВЕНКО працювала вчителькою, у 2021 році підписала контракт з військовою частиною А1376, з якою боронила нашу країну від російських окупантів на Донеччині.

Прощання з українською захисницею відбудеться завтра, 29 грудня 2022 року, о 12.00 годині в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці.

У ВІТИ РЕВЕНКО залишилось двоє дітей та чоловік – боєць 58 ОМПБр.

Співчуття рідним і близьким померлої військовослужбовиці.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9555-z-heroiem-andriyem-shpakom-poproshchalysia-v-seli-chervona-sloboda-shcho-v-burynskiy-terytorialniy-hromadi

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.