З Героєм АНДРІЄМ ШПАКОМ попрощалися в селі ЧЕРВОНА СЛОБОДА, що в БУРИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Солдат АНДРІЙ ШПАК загинув у населеному пункті Білогорівка Луганської області 20 грудня 2022 року. Андрій виконав свій обов’язок, захищаючи незалежність України, мирне небо над нами.

У наших серцях він назавжди залишиться мужнім і хоробрим воїном, у нашій пам’яті – відданим і вірним другом.

Прощання із Героєм АНДРІЄМ ШПАКОМ відбулося у селі Червона Слобода. Поховали воїна на місцевому цвинтарі.

Низько схиляємо голову у глибокій жалобі. Буринщина сумує разом із родиною Героя.

Вічна шана мужньому захисникові України!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9549-andriy-shpak-heroi-iz-burynskoi-terytorialnoi-hromady-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.