Погода на СУМЩИНІ з 28 по 31 грудня 2022 року: аномально тепла погода, часом невеликі опади у вигляді мокрого снігу та дощу...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9537-pohoda-na-sumshchyni-24-ta-25-hrudnia-2022-roku-nestiika-z-opadamy-u-vyhliadi-mokroho-snihu-ta-doshchu-anomalno-tepla-pohoda

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології», в останні дні року, що минає на Сумщині очікується аномально тепла погода, часом невеликі опади у вигляді мокрого снігу та дощу.

29 грудня 2022 року буде хмарно з проясненнями, вночі невеликі опади (сніг та мокрий сніг), вдень без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний, сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря протягом доби складатиме -3..+2°.

30 грудня 2022 року: хмарно, вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий дощ та мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-західний сягатиме 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -3..+2°, вдень 0..+5°.

31 грудня 2022 року очікується хмарність, вночі невеликий дощ та мокрий сніг , вдень без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця.. Вітер південно-західний сягатиме , 7-12 м/с. Температура повітря вночі складатиме -2..+3°, вдень 0..+5°.

Світлина АЛЛИ ПРИРОДНЬОЇ,

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.