МИКОЛА СОЛОВЙОВ, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Непоправна втрата для громади та всієї країни. Клята війна забрала життя ще одного жителя Роменської міської територіальної громади СОЛОВЙОВА Миколи Васильовича.

24 грудня внаслідок артилерійського обстрілу, під час виконання бойового завдання, наш земляк солдат Микола Васильович СОЛОВЙОВ отримав поранення, не сумісне з життям.

Життя нашого земляка, жителя с. Пустовійтівка, обірвалося у районі населеного пункту Макіївка Луганської області. Воїн до останнього подиху захищав рідну землю від російського окупанта. Ворог забрав життя воїна, який мав чисте серце та совість, тверді принципи та чітку позицією про вільну незалежну українську державу!

Сьогодні. 27 грудня 2022 року, о 10.00 на Алеї Слави Роменська громада проведе в останню путь Героя Миколу СОЛОВЙОВА.

Вічна слава та шана Герою!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9549-andriy-shpak-heroi-iz-burynskoi-terytorialnoi-hromady-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.