МАКСИМ ГУЗЕНКО, народний депутат УКРАЇНИ, на передовій біля БАХМУТУ, передав бійцям ЗСУ автомобіль…

Зауважимо, що МАКСИМ ГУЗЕНКО є депутатом Верховної Ради України по РОМЕНСЬКОМУ мажоритарному виборчому окрузі № 161 від партії «Слуга народу».

До складу округу входять Буринщина, Липоводолинщина, Недригайлівщина, частина Конотопщини, Роменщина та місто Ромни.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав, що МАКСИМ ГУЗЕНКО, народний депутат УКРАЇНИ, в партнерстві з БФ «Надія 2015» вже передали 13 автомобіль для ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ…

МАКСИМ ГУЗЕНКО особисто здійснив поїздку до Донецької областів, щоб передати автомобіль бійцям, котрі захищають УКРАЇНУ від рашистів на одному з найгарячіших і пекельних напрямків – БАХМУТСЬКОМУ….

«Цими вихідними побували в наших хлопців, що боронять нашу державу на Бахмутському напрямку. Подарували ще один автомобіль, побували на позиціях, скуштували польової кухні. Життя там не цукор, але вони тримаються стійко, постійно жартують, настрій оптимістичний. Впевнений, що цю націю не переможеш ні трьох, ні п'ятимільйонною армією, бо зарядився енергією на місяць вперед. Україна переможе!», – написав МАКСИМ ГУЗЕНКО на своїй сторінці в Фейсбуці.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9466-maksym-huzenko-narodnyi-deputat-ukrayiny-v-partnerstvi-z-bf-nadiia-2015-vzhe-peredaly-13-avtomobil-dlia-zbroynykh-syl-ukrayiny

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.