СЕРГІЙ КОВАЛЕНКО, Герой із СУМЩИНИ, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

Сьогодні у понеділок, 26 грудня 2022 року, в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбулося прощання із загиблим в російсько-українській війні солдатом - кулеметником військової частини А 4438 Сергієм Коваленком…

Військовослужбовець Сергій Олегович Коваленко загинув 18 грудня 2022 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Сергій Коваленко народився 21 жовтня 1994 року. З 2009 року проживав у місті Конотоп. Після закінчення ДПТНЗ «Конотопське професійно-технічне училище», де отримав професію кухар-кондитер, вступив до Національного університету харчових технологій, залишився жити та працювати в Києві.

З початком повномасштабного вторгнення твердо вирішив стати на захист України, сам попросився в Київську військову частину А 4438. Взяли кухарем за спеціальністю, але він буквально «вигриз» можливість потрапити в бойовий підрозділ – кулеметником.

У травні цього року одружився зі своєю дівчиною Юлею.

Мріяли після війни про вінчання, купити дім, народити дітей...

Сильно любив та поважав матір. Замінив батька братові.

18 грудня 2022 року Сергій Коваленко загинув під час виконання бойового завдання в районі села Кліщіївка Бахмутського району Донецької області, отримавши смертельне порання.

Високу ціну платить Україна за нашу свободу: втрачаємо цвіт нації, її кращих синів.

Вічна Пам'ять і Вічна Слава Герою!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9530-andriy-shpak-heroi-iz-sumshchyny-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.