На СУМЩИНІ до ранку понеділка, 26 грудня 2022 року, електроенергію не виключатимуть…

Про це повідомило АТ Сумиобленерго:

«З 20.00 (25 грудня) до 08.00 (26 грудня) по місту Суми та області графіки погодинних відключень (ГПВ) будуть скасовані. Тобто, стабілізаційні обмеження не діятимуть.

З 08.00 (26 грудня) планові вимкнення продовжаться у режимі +4/-2 згідно з графіком (з 08.00 буде відключена третя черга за ГПВ)».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9536-sohodni-na-sumshyni-diiut-hrafiky-vidkliuchen-elektroenerhii-u-rezhymi-4-2

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.