Погода на СУМЩИНІ з 26 по 28 грудня 2022 року: нестійка з опадами у вигляді мокрого снігу та дощу, аномально тепла погода...

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА регулярно розповідає про погоду на території СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ…

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9529-pogoda-na-sumshchini-24-ta-25-grudnya-2022-roku-ochikuyutsya-mokrij-snig-ta-doshch-mistsyami-na-dorogakh-ozheleditsya

За даними Сумського гідрометцентру «Сумський обласний центр з гідрометеорології на початку нового тижня на Сумщині збережеться нестійка з опадами у вигляді мокрого снігу та дощу, аномально тепла погода.

26 грудня 2022 року буде хмарно, невеликі опади (дощ та мокрий сніг), місцями налипання мокрого снігу, туман, на дорогах ожеледиця. Вітер змінних напрямків сягатиме 3-8 м/с. Температура повітря вночі складатиме -4..+1°, вдень -2..+3°.

27 грудня 2022 року очікуються хмарність, опади (сніг, мокрий сніг та дощ) на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-західний сягатиме 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с . Температура повітря вночі складатиме -3..+2°, вдень 0..+5°.

28 грудня 2022 року: хмарно з проясненнями, місцями невеликий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер західний сягатиме 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с . Температура повітря вночі складатиме -3..+2°, вдень -1..+4°.

Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.